O mne

Meno Matúš Mudrý sa v realitách skloňuje už viac ako šesť rokov a o tom, že to bol produktívny čas, svedčí veľké množstvo predaných nehnuteľností. Vďaka môjmu nadšeniu som ulovil mnohé výhodné ponuky a nazbieral poriadnu dávku skúseností, ktoré veľmi rád využijem aj pri hľadaní vášho nového domova.

Ako pracujem?

Spolupráca so mnou je otvorená. Nechystám pre klientov pasce, ale ani vám nebudem rozprávať o vybájnených cenách. Všetko narovinu. Nebojím sa vziať si na chrbát aj ťažší náklad v podobe komplikovaného predaja. Žiadna situácia ešte nebola taká problematická, aby sme ju neuniesli.

Podpisom zmluvy pre mňa nič nekončí. Spolupracujem s renomovanou právnickou firmou, vďaka čomu sa nemusíte starať o zmluvy, overenie, založenie nehnuteľnosti do katastra a ostatné formality. Všetky tieto papierovačky prebiehajú elektronicky, čím ušetríte nielen obsah svojej peňaženky, ale aj nedostatkový čas. Namiesto vystávania v dlhých radoch na úradoch, si radšej užite pohodové chvíľky vo svojom novom bývaní. Kúpa či predaj nehnuteľnosti môže byť aj pre vás jednoduchou záležitosťou.

Prečo sa oplatí pustiť do realít so mnou?

full servis v2

Full Servis

Všetko, čo potrebujete.

lok ponukyy v2

Lokálne ponuky

Miestny trh mám v malíčku.

otv jednanie v2

Otvorené jednanie

Bez nástrah a rozprávok.

Hľadáte spoľahlivého realiťáka?

Ozvite sa a spoločne ulovíme tú najlepšiu ponuku.

Kontaktný formulár