Rodinný dom 5+2, 177m², Brezany, pozemok 539m²

Brezany
279 000 €
Počet izieb:
5
Úžitková plocha:
177 m²
Stav:
pôvodný
Pozemok:
15x35 m
Typ domu:
samostatne stojaci RD
Zast. plocha:
121 m²
Podlažia:
3
Materiál:
tehlový
Balkón / terasa:
áno

Ponúkame na predaj rodinný dom 5+2 s obytnou 177 m² a úžitkovou plochou 250 m² v obci Brezany, len 7 km od Žiliny. Je postavený na slnečnom mierne svahovitom pozemku s rozlohou 539m² a s prístupom po obecnej komunikácií z dvoch strán. Tehlový dom postavený v roku 1990 je vo veľmi dobrom pôvodnom stave, je napojený na obecnú vodu a odpad je riešený formou žumpy. Ústredné kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom a aj kotlom na pevné palivo. Teplú vodu zabezpečí elektrický bojler.
Dispozične má dom, prízemie, 1. poschodie a 2. poschodie. Na prízemí sa nachádza chodba, kuchyňa, kúpeľňa s WC a práčovňou, technická miestnosť, garáž s montážnou jamou a veľká dielňa.
Na 1. poschodí je obývačka s balkónom prepojená s kuchyňou, komora, chodba, kúpeľňa, samostatné WC s umývadlom a dve izby s toto jedna má balkón.
Na 2. poschodí sú dve samostatné izby, jedna z nich má lodžiu, chodba so vstupom do podkrovných priestorov, kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC.
Príjemné prostredie s výhľadom, možnosťou cykloturistiky a prechádzok po okolí zabezpečí dokonalé bývanie. Odporúčam vidieť. Rozmery na mape sú orientačné a energetický certifikát k nehnuteľnosti nie je vytvorený.
- - - - - #nehnutelnosti #realitnakancelaria #reality #brezany # zilina a okolie #rodinnydom #mamudreality - - - - -

Hypotekárna kalkulačka

Zadajte vlastné prostriedky a počet rokov splácania, kalkulačka vypočíta mesačnú splátku. Kalkulačka je orientačná, úroková sadzba sa stanovuje individuálne.

Cena nehnuteľnosti
Vlastné prostriedky
Úver
Počet rokov splácania
Úrokova sadzba %
Mesačná splátka

Potrebujete pomôcť s výberom?

Ozvite sa a spoločne ulovíme tú najlepšiu ponuku.

Kontaktný formulár